Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Taslan, 5812, Dumarao, Capiz, Western Visayas (Region VI): 5812

5812

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Taslan, 5812, Dumarao, Capiz, Western Visayas (Region VI)
Qytet :Taslan
Rajon 3 :Dumarao
Rajon 2 :Capiz
Rajon 1 :Western Visayas (Region VI)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :5812

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-CAP
gjerësi :11.23333
gjatësi :122.63778
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Taslan, 5812, Dumarao, Capiz, Western Visayas (Region VI) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 5812.

Të tjerët u kërkohet në
Taslan, 5812, Dumarao, Capiz, Western Visayas (Region VI),5812 ©2014 kodin postar Query