Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Ponghal, 3600, Lagawe, Ifugao, Cordillera Administrative Region (CAR): 3600

3600

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Ponghal, 3600, Lagawe, Ifugao, Cordillera Administrative Region (CAR)
Qytet :Ponghal
Rajon 3 :Lagawe
Rajon 2 :Ifugao
Rajon 1 :Cordillera Administrative Region (CAR)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :3600

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-IFU
gjerësi :16.81667
gjatësi :121.10000
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Ponghal, 3600, Lagawe, Ifugao, Cordillera Administrative Region (CAR) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 3600.

Të tjerët u kërkohet në
Ponghal, 3600, Lagawe, Ifugao, Cordillera Administrative Region (CAR),3600 ©2014 kodin postar Query