Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Banyaga, 4211, Agoncillo, Batangas, Calabarzon (Region IV-A): 4211

4211

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Banyaga, 4211, Agoncillo, Batangas, Calabarzon (Region IV-A)
Qytet :Banyaga
Rajon 3 :Agoncillo
Rajon 2 :Batangas
Rajon 1 :Calabarzon (Region IV-A)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :4211

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-BTG
gjerësi :14.01250
gjatësi :120.94833
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Banyaga, 4211, Agoncillo, Batangas, Calabarzon (Region IV-A) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 4211.

Të tjerët u kërkohet në
Banyaga, 4211, Agoncillo, Batangas, Calabarzon (Region IV-A),4211 ©2014 kodin postar Query