Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Papaya, 4231, Nasugbu, Batangas, Calabarzon (Region IV-A): 4231

4231

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Papaya, 4231, Nasugbu, Batangas, Calabarzon (Region IV-A)
Qytet :Papaya
Rajon 3 :Nasugbu
Rajon 2 :Batangas
Rajon 1 :Calabarzon (Region IV-A)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :4231

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-BTG
gjerësi :13.63333
gjatësi :120.88333
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Papaya, 4231, Nasugbu, Batangas, Calabarzon (Region IV-A) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 4231.

Të tjerët u kërkohet në
Papaya, 4231, Nasugbu, Batangas, Calabarzon (Region IV-A),4231 ©2014 kodin postar Query