Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Curva, 3117, Cuyapo, Nueva Ecija, Central Luzon (Region III): 3117

3117

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Curva, 3117, Cuyapo, Nueva Ecija, Central Luzon (Region III)
Qytet :Curva
Rajon 3 :Cuyapo
Rajon 2 :Nueva Ecija
Rajon 1 :Central Luzon (Region III)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :3117

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-NUE
gjerësi :15.71667
gjatësi :120.90000
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Curva, 3117, Cuyapo, Nueva Ecija, Central Luzon (Region III) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 3117.

Të tjerët u kërkohet në
Curva, 3117, Cuyapo, Nueva Ecija, Central Luzon (Region III),3117 ©2014 kodin postar Query