Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Mayon, 4713, Castilla, Sorsogon, Bicol Region (Region V): 4713

4713

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Mayon, 4713, Castilla, Sorsogon, Bicol Region (Region V)
Qytet :Mayon
Rajon 3 :Castilla
Rajon 2 :Sorsogon
Rajon 1 :Bicol Region (Region V)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :4713

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-SOR
gjerësi :12.96306
gjatësi :123.80083
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Mayon, 4713, Castilla, Sorsogon, Bicol Region (Region V) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 4713.

Të tjerët u kërkohet në
Mayon, 4713, Castilla, Sorsogon, Bicol Region (Region V),4713 ©2014 kodin postar Query