Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Poblacion, 2804, Peñarubia, Abra, Cordillera Administrative Region (CAR): 2804

2804

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Poblacion, 2804, Peñarubia, Abra, Cordillera Administrative Region (CAR)
Qytet :Poblacion
Rajon 3 :Peñarubia
Rajon 2 :Abra
Rajon 1 :Cordillera Administrative Region (CAR)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :2804

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-ABR
gjerësi :14.75492
gjatësi :120.94676
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Poblacion, 2804, Peñarubia, Abra, Cordillera Administrative Region (CAR) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 2804.

Të tjerët u kërkohet në
Poblacion, 2804, Peñarubia, Abra, Cordillera Administrative Region (CAR),2804 ©2014 kodin postar Query