Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Longos, 2418, Calasiao, Pangasinan, Ilocos Region (Region I): 2418

2418

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Longos, 2418, Calasiao, Pangasinan, Ilocos Region (Region I)
Qytet :Longos
Rajon 3 :Calasiao
Rajon 2 :Pangasinan
Rajon 1 :Ilocos Region (Region I)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :2418

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-PAN
gjerësi :16.10667
gjatësi :120.39694
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Longos, 2418, Calasiao, Pangasinan, Ilocos Region (Region I) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 2418.

Të tjerët u kërkohet në
Longos, 2418, Calasiao, Pangasinan, Ilocos Region (Region I),2418 ©2014 kodin postar Query