Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Santa Barbara (Pob.), 2914, Sarrat, Ilocos Norte, Ilocos Region (Region I): 2914

2914

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Santa Barbara (Pob.), 2914, Sarrat, Ilocos Norte, Ilocos Region (Region I)
Qytet :Santa Barbara (Pob.)
Rajon 3 :Sarrat
Rajon 2 :Ilocos Norte
Rajon 1 :Ilocos Region (Region I)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :2914

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-ILN
gjerësi :18.16222
gjatësi :120.64778
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Santa Barbara (Pob.), 2914, Sarrat, Ilocos Norte, Ilocos Region (Region I) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 2914.

Të tjerët u kërkohet në
Santa Barbara (Pob.), 2914, Sarrat, Ilocos Norte, Ilocos Region (Region I),2914 ©2014 kodin postar Query