Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bagacay, 6722, Daram, Samar, Eastern Visayas (Region VIII): 6722

6722

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bagacay, 6722, Daram, Samar, Eastern Visayas (Region VIII)
Qytet :Bagacay
Rajon 3 :Daram
Rajon 2 :Samar
Rajon 1 :Eastern Visayas (Region VIII)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :6722

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-WSA
gjerësi :11.81583
gjatësi :125.22583
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bagacay, 6722, Daram, Samar, Eastern Visayas (Region VIII) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 6722.

Të tjerët u kërkohet në
Bagacay, 6722, Daram, Samar, Eastern Visayas (Region VIII),6722 ©2014 kodin postar Query