Filipinetkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Bagong Silang, 6520, Babatngon, Leyte, Eastern Visayas (Region VIII): 6520

6520

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Bagong Silang, 6520, Babatngon, Leyte, Eastern Visayas (Region VIII)
Qytet :Bagong Silang
Rajon 3 :Babatngon
Rajon 2 :Leyte
Rajon 1 :Eastern Visayas (Region VIII)
Vend :Filipinet
Kodi Postar :6520

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :PH-LEY
gjerësi :11.42333
gjatësi :124.84611
Zona Koha :Asia/Manila
Koha Koordinuar Universal :UTC+8
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Bagong Silang, 6520, Babatngon, Leyte, Eastern Visayas (Region VIII) është e vendosur në Filipinet.Kodi i saj është zip 6520.

Të tjerët u kërkohet në
Bagong Silang, 6520, Babatngon, Leyte, Eastern Visayas (Region VIII),6520 ©2014 kodin postar Query